Айрон – офіційний дистриб’ютор DIASON в Республіці Білорусь
Завантажити презентацію

Компанія ТДВ «Айрон» стала ексклюзивним дистриб’ютором продукції DIASON в області Білорусь

лого партнера айронТрохи про компанію ТДВ “Айрон”

Є динамічно розвивається компанією, що позиціонується на ринку більше 21 року, понад десять років виступає самостійним замовником будівництва і виконує функції технічного нагляду в будівництві. Основоположні принципи компанії – будівництво житла для всіх категорій громадян в найкоротші терміни за розумну вартість.

На сьогоднішній день в компанії працює більше 1000 висококваліфікованих фахівців, що складають солідний управлінський, інженерний і робочий потенціал трудового колективу.

Всі проекти розробляє власна проектна майстерня, в якій працює близько 70 фахівців, чиї сучасні рішення і новації забезпечують високу якість і комфорт споруджуваних житлових будинків.

изображение к статье про айрон 1

Своя будівельна компанія здійснює весь комплекс будівельно-монтажних робіт, має власну сучасну матеріально-технічну базу з понад 50 одиниць різнопрофільних будівельної техніки. І також власне виробництво пластикових вікон, алюмінієвих вітражів і металоконструкцій. Це значно підвищує ефективність процесів на споруджуваних об’єктах, дозволяючи істотно скорочувати вартість і терміни будівельно-монтажних робіт.

У найближчій перспективі до 2023 року в планах компанії істотно наростити обсяги будівництва: передбачається побудувати і реалізувати більш 440000 квадратних метрів житла і 65000 квадратних метрів комерційної нерухомості.

изображение к статье про компанию айронКонтакти ТДВ “Айрон”

Відділ продажів:

220069, м МІНСЬК, вул. Грушевського, д.19, оф.122

+375 (29) 647-33-23

+375 (17) 300-19-58

+375 (17) 300-19-52

kaa@airon.by

 
Зв'яжіться з нами
У вас є запитання?

Контакти