Гідроборт: особливості та переваги
Завантажити презентацію

Ми продовжуємо нашу рубрику – Раду експерта. Сьогодні своїм досвідом поділитися наш менеджер – Володимир. Тож почнемо!

статья про консольную перегрузочную площадку

Що таке гідроборт чи консольний перевантажувальний майданчик?

У фокусі нашої уваги сьогодні – один з варіантів підйомного обладнання, а саме консольна перевантажувальна платформа. Даний тип підйомника зроблено за принципом автомобільного «гідроборту», робочий майданчик якого може перебувати у вертикальному положенні, коли не проводитися вивантаження.

Де і навіщо застосовується гідроборт?

Консольна перевантажувальна платформа використовується для розвантаження/завантаження автомобілів з різною висотою борту безпосередньо в приміщення. Встановлюється як правило на магазинах або складах, де не потрібні чи ні можливості використовувати навантажувачі. Розвантаження проводиться за допомогою рокли.

статья про преимущества консольной площадки гидроборт преимущества

Які особливості монтажу перевантажувального майданчика?

Для монтажу такого підйомника необхідно підготувати бетонну основу з металевими закладними елементами, до яких кріпиться нижня частина підйомника і яка буде противагою. І ще один заставний елемент вищий за проріз завантаження, до якого буде кріпитися верхня частина підйомника. Потрібно звернути увагу на те, що стіна, на якій робитиметься верхній заставний елемент, повинна бути зроблена з якісного матеріалу та витримувати навантаження. Під час роботи підйомника діятиме навантаження на відрив. Якщо є значний перепад між рівнем складу і рівнем асфальту, наприклад 1,5 м., нижню бетонну основу потрібно робити висотою 700 мм. від рівня асфальту. Це забезпечить можливість розвантаження автомобілів із висотою борту від 800 мм. (Мінімальна висота борту), до 1500 мм. (максимальна висота борту).

Які плюси та переваги від установки консольного перевантажувального майданчика?

  1. Підйомник монтується безпосередньо біля стіни будівлі та займає мінімум місця за її межами;
  2. Робочий майданчик після розвантаження складається у вертикальне положення і не заважає пішоходам і автомобілям;
  3. Вся гідравліка витягу (гідроциліндр, маслостанція) знаходяться на верхній частині витягу і закрита захисним кожухом, що надає більш естетичного вигляду.
  4. Можливість виготовлення платформи з будь-яким кутом під’їзду автомобіля, що часто рятує, коли обмежений простір для під’їзду.
  5. Наявність на платформі захисних огорож, що складаються.

гидроборт и его особенности

Висновок

Ознайомившись із зазначеними тезами, визначитися з доцільністю використання гідроборту не становитиме великих зусиль. А якщо залишилися додаткові питання – ви завжди можете зв’язатися з нами та отримати комплексну експертну підтримку.
Зв'яжіться з нами
У вас є запитання?

Контакти