Як вибрати ножичний підйомник?
Завантажити презентацію

Як вибрати ножичний підйомник?

Як правильно вибрати ножичний підйомник, щоб пристрій принесло максимальну користь, як зробити покупку максимально економічно вигідною – своїми порадами поділився експерт по підйомному обладнанню Владислав.

как выбрать ножничный подъемник

Етап №1: визначення завдань, для яких буде використовуватися ножичний підйомник

На даному етапі необхідно визначитися, для яких конкретно цілей і потреб буде використовуватися обладнання. Оскільки варіацій і моделей підйомників існує велика безліч, то чітке розуміння завдань і функцій дозволить підібрати максимально відповідну модель.

Як приклад, призначення підйомника може звучати як: «підйомник, призначений для вивантаження товару на палетах з борта автомобіля на рампу висотою 2 метри».

Етап №2: визначення висоти підйому/спуску

Найчастіше, підйомники доцільно застосовувати при підйомі на висоту до 5м (але бувають і виключення). А сама висота підйому конкретної моделі безпосередньо залежить від розміру платформи, який буде використаний.

Етап №3: визначення розмірів платформи

Для цього достатньо проаналізувати габарити вантажу, які планується піднімати на платформі. Але про невеликий «запас за габаритами» також не варто забувати.

Етап №4: визначення необхідної вантажопідйомності

За аналогією з розміром платформи, необхідно спрогнозувати вагу, який буде підніматися / спускатися. Виходячи з цього параметра, будуть встановлені відповідні гідроциліндри і маслостанція.

иллюстрация к статье ножничный подъемный стол как выбрать ножничный подъемник

Етап №5: підготовка місця установки і підведення електрики

Важливим аспектом при установці ножничного підйомника є підготовка приямку і майбутнього місця установки. Якісно підготовлене місце – запорука якісної і надійної роботи обладнання.

Оптимальне рішення – надати менеджеру фотографії та план місця установки. Або ж провести точні виміри місця установки / запросити компетентного фахівця.

Після проведення необхідних конструкторських розрахунків буде сформовано та надано технічне завдання на підготовку приямка.

Етап №6: вибір опцій

У базовій комплектації підйомник обладнаний всім необхідним для повноцінної і комфортної роботи з ним. Але не рідко відбувається ситуація, коли замовнику необхідні додаткові опції, викликані специфікою експлуатації: додаткові огорожі, світло / звукова сигналізація, додаткові системи безпеки і т.д.
Найбільш сприятливою є ситуація, при якій майбутні опції будуть закладені відразу, на етапі проектування.

Етап №7: сервісне обслуговування

Будь-який складний механізм вимагає своєчасного і якісного технічного обслуговування. Це важливий аспект, який є запорукою довгого і безперебійної роботи. Підйомники-ножиці – не виняток.

Настійно рекомендуємо визначиться зі способом ТО підйомника. Можливі варіанти з обслуговуванням з боку заводу-виробника (що дозволити розширити базову гарантію), сторонніми компетентними організаціями, так і власними силами, якщо є така можливість.

Висновок

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, вибрати якісний ножичний підйомник не складе великих зусиль. А якщо залишилися додаткові питання – ви завжди можете зв’язатися з нами і отримати комплексну експертну підтримку.
Зв'яжіться з нами
У вас є запитання?

Контакти