Телескопічний конвеєр
Завантажити презентацію
Телескопічний конвеєр
Ширина стрічки

600/800/1000 мм (стандарт)

Максимальна довжина

27000 мм

Кількість секцій

до 4 шт.

Швидкість стрічки

30-50м/хв (інвертор)

Опції

фронтальне підсвічування, гідравлічний привід, реверс транспортерної стрічки, індикатор перевищення довжини вантажу, огородження бази конвеєра, огородження секцій, що подовжують, огороджувальний бар'єр по висоті, колеса для пересування, сигнальна лампа, кнопка аварійної зупинки

* Значення цих параметрів може змінюватись, згідно побажань замовника.

Телескопічний конвеєр: опис, характеристики та особливості

Телескопічний конвеєр – це спеціалізоване обладнання з оперативною зміною довжини без відриву від виробництва. Виліт стріли транспортера дає можливість переміщати вантаж у двох напрямках, виключаючи фізичну силу та скорочує час вивантаження та завантаження вантажу у транспортний засіб.

Телескопічні конвеєри: де застосовують

Телескопічний конвеєр застосовують, переважно, у сфері складської логістики, для переміщення штучних вантажів – коробок, ящиків, мішків тощо. Зручне застосування конвеєра при завантаженні та вивантаженні автопоїздів, фур, контейнерів, причепів, напівпричепів.

Сфера застосування телескопічних конвеєрів дуже велика:

 • логістичні центри;
 • супермаркети;
 • митні термінали;
 • складська логістика;
 • вантажоперевезення;
 • харчова та легка промисловості.

Як працює транспортер телескопічного типу:

Телескопічний конвеєр переміщає вантаж стрічкою з горизонтальною траєкторією і під нахилом 18-20° з пункту «А» до пункту «В» та у зворотному напрямку, зі змінною довжиною в залежності від поставленого завдання.

Продукція транспортується з пункту завантаження до пункту вивантаження зі швидкістю та продуктивністю згідно з технічним завданням.

Конвеєр телескопічного типу: опціональне оснащення

За бажанням замовника, комплектуються додатковими елементами: захисними кожухами та бортами, пристроями регулювання швидкості, датчиками безпеки, пристроями скидання та перенаправлення продукту з використанням пневматики.

Конвеєр з висувною стрілою

Стрічковий конвеєр із телескопічною стрілою завантажить товар безпечно та ефективно за рахунок висування стріли безпосередньо в причіп, причому без підтримки. Використання цього пристрою дозволить значно скоротити час завантаження.

выдвижная стрела на конвейере телескопическая стрела на конвейере цена на телескопический конвейерконвейер с телескопической стрелой

Переваги конвеєрів-телескопів від компанії DIASON

А саме:

 • всі комплектуючі для конвеєрів виготовлені лише відомими європейськими виробниками;
 • широкий вибір опцій для більш ефективної та безпечної експлуатації;
 • комплектуючі власної розробки та виробництва враховують у своїй конструкції 10-річний досвід компанії у виробництві підйомного обладнання
 • мінімальна гарантія на обладнання складає 24 місяці;
 • весь проектний і виготовлювальний процеси відбуваються одному підприємстві – від створення креслення до здачі устаткування складу готової продукції.

Ціна на телескопічний транспортер DIASON

Точна вартість виготовлення кожного конвеєра завжди формується індивідуально. При формуванні ціни враховуються габарити та складність виробу, а також побажання замовника щодо опціонального оснащення.

Замовити виготовлення та купити телескопічний конвеєр

Технічні фахівці нашої компанії готові спроектувати та виготовити телескопічний конвеєр будь-якого масштабу та складності – від типового до унікального ексклюзивного рішення.

Для замовлення або отримання консультації залишіть запит на сайті або зателефонуйте по одному із зазначених номерів.

Хочете замовити цей товар або отримати консультацію?
Залиште свої дані у формі нижче або телефонуйте нам по номерам:
+380(97)092-71-99
+380(97)092-71-99
+972(50)200-44-99


Зв'яжіться з нами
У вас є запитання?

Контакти